Dovolte nám, abychom Vás seznámili s nabídkou kvalitních modifikovaných asfal-tových nátěrových hmot a tmelů z produkce firmy U.S.E. HICKSON Products Ltd., obsahujících tříděné asfalty, olej a chemické zušlechťovací přísady vázané na speciální výrobní proces. Vyznačují se vysokou přilnavostí na různé druhy stavebních materiálů jako je asfalt, plech a beton. Vytváří jednolitou nepropustnou, vodě odolnou plochu. Z dlouhodobého hlediska nedochází k celkovému vysušení materiálu a tím jeho praskání a odlupování. Díky svým výborným vlastnostem jako je vysoká odolnost vůči stojící vodě, UV záření a stálá plasticita zaručují dlouhou životnost původního podkladu.

  • materiály lze libovolně kombinovat mezi sebou
  • mimo SILVER KNIGHT Aluminium Coating nedochází k usazování jednotlivých komponentů materiály se nemusí míchat
  • materiály je možno aplikovat štětcem, válečkem nebo izolatérským kartáčem
  • materiály lze doplnit výztužnou rohoží Amtex s vynikající pevností v tahu v podélném i příčném směru
  • materiály lze použít jak k lokálním tak i k celoplošným opravám střech


Certifikováno, schváleno hlavním hygienikem ČR. Hořlavá kapalina II. třídy.

     Firma U.S.E. HICKSON Products Ltd. Je jedním z největších kanadských výrobců a dodavatelů celé řady materiálů určených pro stavebnictví.Patří mezi ně například hydroizolační asfaltové výrobky, materiály určené k opravě betonových konstrukcí, matriály na ošetření dřeva a dekorativní omítky. V roce 1996 se firma U.S.E. HICKSON Products Ltd. stává vítězem konkurzního řízení vyhlášeného firmami General Motors a Ford, jako výrobce a dodavatele antikorozních barev a stává se největším producentem těchto materiálů v severní Americe.

     Výrobky firmy U.S.E. HICKSON Products Ltd. jsou dobře známy nejen v Kanadě a USA, ale pro svou vysokou kvalitu a atraktivní cenu mají velmi dobrou pověst po celém světě. Denně jsou s úspěchem používány od těch nejmenších projektů až po stavby jaderných elektráren, vodních děl, městských podzemních drah apod. Získaly si oblibu u domácích kutilů i profesionálů pro jednoduchost aplikace a vynikající kvalitu.

     U.S.E. HICKSON Products Ltd. přijal opatření k stabilně vysoké úrovni kvality svých výrobků v úrovni dané ISO 9002 a QS 9000.